23.04.2015

ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ: προθεσμία και μορφή κατάθεσης

Ενημερώνονται οι φοιτητές/τριες έτους εισαγωγής 2013-14, οι οποίοι/ες δεν παρέδωσαν τις διπλωματικές τους εργασίες κατά την περίοδο του Ιανουαρίου 2015, ότι η επαναληπτική (και τελευταία) περίοδος παράδοσης διπλωματικών εργασιών λήγει στις 22 Μαΐου 2015 (απόφαση της ΓΣ του Τομέα Διοικητικής Επιστήμης και Δημοσίου Δικαίου 21/04/2015).

Η παράδοση γίνεται στη Γραμματεία του Προγράμματος (Θεμιστοκλέους 6, 5ος όροφος, γρ. 48), Δευτέρα και Πέμπτη και ώρες 11:00-14:00.

Οι φοιτητές/τριες οφείλουν να παραδώσουν τη διπλωματική τους εργασία με τον ΑΚΡΙΒΗ τίτλο, όπως αυτός έχει εγκριθεί από τη ΓΣ του Τμήματος ΠΕΔΔ:

- σε έντυπη μορφή: σε τρία αντίτυπα.

και

- σε ηλεκτρονική μορφή: σε ηλεκτρονικό φορέα (CD, DVD) ως ένα (ενιαίο) έγγραφο

word (δηλ. όχι ξεχωριστά έγγραφα πχ εξώφυλλο, περιεχόμενα, κείμενο, παράρτημα..).